Kirjeldus
Plaanis majas varsti küttesüsteem ringi vahetada.;Seega pakkumisele varsti tulemas Kavor warmek-60 keskküttekatel;60 kw siis. Ees ava olemas ka ülipõleti jaoks.;Sai soetatud ca 10-11 aastat tagasi. Kütnud aastas sellega ca 5-10m3 puid, esimestel aastatel vähem.;Kaasa tuleb ka leegitoru korstnani, kui peaks sobima, siis akupaak (oli vist 1,4 m3) koos korraliku isolatsiooniga.;Siis paisupaak, oli vist ca 50 liitrine. Ning ka 2 tsirkulatsioonipumpa WILO. Kaasa saab soovi korral ka torustikku koos isolatsiooniga.;http://s4.postimg.org/wjd4lhae5/IMGP4337.jpg;http://s29.postimg.org/iccw39wt3/IMGP4340.jpg;Kui kellegil huvi, siisvõib mulle siia teemasse või privaatsõnumisse mõne pakkumise visata tema nägemusest hinna kohta.
Määramata


